Energetyczny plecak
wtorek, 08 sierpnia 2017 08:29

Wzorem ubiegłego roku PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok zaprasza rodziców do udziału w projekcie „Energetyczny tornister”, którego celem jest obdarowanie wyprawką szkolną dzieci z rodzin potrzebujących takiego wsparcia (wielodzietnych, z niepełnosprawnością czy z problemami opiekuńczo – wychowawczymi). Wyprawka przysługuje dzieciom z klas 0, 1, 2.

Podarunek będzie się składał miedzy innymi z:

 • -tornistra,
 • -piórnika z wyposażeniem,
 • -zeszytów,
 • -bloków rysunkowych,
 • -kredek świecowych,
 • -nożyczek,
 • -kleju,
 • -bibuł,
 • -farb plakatowych,
 • -plastelina,
 • -bibuły,
 • -worka na kapcie itp.
 • Rodzice i dzieci nie ponoszą żadnych kosztów plecaka i wyprawki.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt ze szkołą do 14.08.2017 r. do godz. 11.00

M. Grodzka Dyrektor ZS Łapy

 

sitemap