Olimpiadka Kubusia Puchatka
czwartek, 01 czerwca 2017 20:06

31 maja 2017 roku dzieci z klas III brały udział w Olimpiadce Kubusia Puchatka. Rywalizowały w biegu z pałeczką sztafetową, wyścigu z przekładaniem szarfy, sadzeniu ziemniaków, skokach dodawanych, zbieraniu piłek, wyścigu z płotkiem i przeciąganiu liny. Dzieci dzielnie i bez błędów pokonywały poszczególne konkurencje zajmując czołowe miejsca. Bardzo dużo emocji wzbudziło przeciąganie liny. Walka ze szkołą podstawową nr 1 i 2 była długa i wyrównana. Jednak nasi uczniowie nie poddali się, walczyli „ostatnimi siłami” przeciągając linę na swoją stronę. W łącznej punktacji zespół naszej szkoły zwyciężył - zdobył 43 punkty. W rywalizacji startowało 7 szkół podstawowych z gminy Łapy.

Szkołę reprezentowali: Aleksandra Łopieńska, Adela Porowska, Martyna Kamińska, Aleksandra Perkowska, Małgorzata Kmita, Wiktoria Oleksiewicz, Hubert Łopieński, Michał Zakrzewski, Kamil Kropiewnicki, Kacper Brzozowski, Stanisław Śliwowski, Kacper Truskolaski. GALERIA

Gratulujemy !

D. Łapińska

U. Grochowska

 

sitemap