II Gminny Konkurs Wiedzy z Języka Angielskiego „Ladybird”
poniedziałek, 29 maja 2017 07:04

25 maja 2017 r. odbył się II Gminny Konkurs Wiedzy z Języka Angielskiego „Ladybird” w Szkole Podstawowej nr 3 w Łapach pod patronatem Burmistrza Łap Pani Urszuli Jabłońskiej. Głównymi celami konkursu było zainteresowanie dzieci nauką języka angielskiego oraz rozwijanie ich umiejętności i wiedzy.

W konkursie wzięły udział Szkoły Podstawowe z gminy Łapy:

  • Szkoła Podstawowa z Uhowa
  • Szkoła Podstawowa z Płonki Kościelnej
  • Szkoła Podstawowa z Łupianki Starej
  • Katolicka Szkoła Podstawowa z Łap
  • Szkoła Podstawowa nr 1 z Łap
  • Szkoła Podstawowa nr 2 z Łap
  • Szkoła Podstawowa nr 3 z Łap

Uczniowie rozwiązywali test składający się z pytań zamkniętych oraz otwartych.

  1. miejsce zajęła Adela Porowska ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Łapach,
  2. miejsce zajęła Natalia Raciborska ze Szkoły Podstawowej im. H. Kołłątaja w Uhowie
  3. miejsce zajął Mateusz Czerwiński ze Szkoły Podstawowej im. H. Kołłątaja w Uhowie

Wicedyrektor szkoły Pani Dorota Łapińska wręczyła wszystkim uczestnikom dyplomy za uczestnictwo w konkursie, a zwycięzcom atrakcyjne nagrody związane z nauką języka angielskiego między innymi książki, słowniki, gry językowe i komputerowe oraz gadżety. Po konkursie na uczestników czekał słodki poczęstunek.

Bardzo dziękujemy Pani Burmistrz Łap za ufundowanie nagród, a Paniom Magdalenie Łupińskiej, Michalinie Szulc, Małgorzacie Płońskiej, Joannie Karczewskiej, Bożennie Polakowskiej, Ewie Dobnik za współorganizację konkursu i przygotowanie uczniów.

Dorota Stradałowicz

FOTO

 

sitemap