Samorząd uczniowski

"Samorząd, to nie tylko praca, ale i walka. Samorząd- to walka w obronie porządnych, cichych i słabych, przeciwko wrogom porządku i sprawiedliwości. Jeden nie da rady, ale z gromadą będą się musieli liczyć.”

SAMORZĄD UCZNIOWSKI - rok szkolny 2015/2016

Opiekun SU- Marta Mnich

Przewodnicząca: Kamińska Klaudia

Zastępca przewodniczącego: Gołębiewska Zofia

Sekretarz: Gąsowski Dominik

Skarbnik: Matusiecka Weronika

SEKCJE:

  • Fotograficzna: Szymborska Julia
  • Porządkowa: wszyscy członkowie SU
  • Dekoracyjna: Mikołejko Aleksandra, Gąsowski Dominik, Sołowiej Karolina
  • Organizacyjna: Roszkowski Patryk, Kamińska Klaudia, Gołębiewska Zofia, Gąsowski Dominik, Matusiecka Weronika, Szymborska Julia, Jabłońska Karolina, Kuryś Katarzyna, Łapińska Julia, Mikołejko Aleksandra, Perkowski Maciej, Sędziak Weronika, Roszkowski Michał, Rząsa Diana, Skrobutan Aleksandra, Sołowiej Karolina

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2015/2016

 

sitemap