Podręczniki na nowy rok szkolny

Rok szkolny 2016/2017

W roku szkolnym 2016/2017 bezpłatne podręczniki otrzymaja w szkole uczniowie kl. I- V szkoły podstawowej i I-II gimnzajum. Rodzice zakupują podręczniki do religii dzieciom ze wszystkich klasponieważ jest to przedmiot dodatkowy (na wniosek rodzica).

Szkolny zestaw podręczników - gimnazjum

Szkolny zestaw podręczników - szkoła podstawowa

  

Rok szkolny 2015/2016

Szkolny zestaw podręczników

Rok szkolny 2014/2015

Podręczniki do religii:

SP

I

Żyjemy w Bożym świecie, Wyd. Jedność

II

Idziemy, Wyd. Jedność

III

Bez podręcznika

IV

Miejsca pełne BOGActw, Wyd. Jedność

V

Spotkania uBOGAcające, Wyd. Jedność

VI

Bez podręcznika

Gim

I

Szukam Was, Wyd. WAM

II

Jestem z Wami 2, Wyd. WAM

III

Jezus prowadzi i zbawia, Wyd. WAM

Rok szkolny 2014/2015

Podręczniki do religii:

SP

I

Żyjemy w Bożym świecie, Wyd. Jedność

II

Idziemy, Wyd. Jedność

III

Bez podręcznika

IV

Miejsca pełne BOGActw, Wyd. Jedność

V

Spotkania uBOGAcające, Wyd. Jedność

VI

Bez podręcznika

Gim

I

Szukam Was, Wyd. WAM

II

Jestem z Wami 2, Wyd. WAM

III

Jezus prowadzi i zbawia, Wyd. WAM

Uwaga! Zmiana podręcznika do języka angielskiego w klasach IV-VI.

W związku w wejście w życie nowych przepisów regulujących wygląd sprawdzianu szóstoklasisty, odbywającego się od roku szkolnego 2014/2015, jesteśmy zmuszeni do zmiany podręcznika. Jest to nowe wydanie podręcznika, z którego korzystali uczniowie do tej pory, uzupełnione o materiał, który ministerstwo zamieściło w informatorze dotyczącym sprawdzianu w ubiegłym roku szkolnym. Większość podręcznika jest taka sama, nowe wydanie zawiera zadania i strategie egzaminacyjne pozwalające przygotować uczniów do sprawdzianu. Proszę zwrócić uwagę, na słowo plus w tytule. Pełen tytuł to Evolution plus.

Link do strony wydawnictwa: http://www.macmillan.pl/katalog/evolution-plus,p-480-83

Rok szkolny 2013/2014

W klasie IV szkoły podstawowej z przedmiotów muzyka, plastyka, zajęcia komputerowe podręczniki są na wyposażeniu pracowni. Do kl. V także zostaną zakupione do korzystania w szkole. Mimo, że są ujęte w wykazie, proszę ich nie kupować.

Prosimy też by uczniowie klasy VI odkupili podręczniki od starszych kolegów, bo w następnym roku nie będą mogli ich sprzedać.

Rok szkolny 2012/2013

Uwaga!

Rok szkolny 2011/2012

Rok szkolny 2010/2011

 

sitemap