Sukcesy uczniów
piątek, 02 kwietnia 2010 00:00

ROK SZKOLNY 2016/2017

Osiągnięcia uczniów w zawodach sportowych:
Szkoła podstawowa:

  • Parafiada Diecezjalna - 12 ucz. (I miejsce- bieg 200 m- Katarzyna Kuryś, IV miejsce - Zuzanna Brzozowska, IV miejsce - dziewczęta - rzuty do kosza) - U.Grochowska
  • IX Jesienne Biegi Uliczne “Od Karolka do Karola” - 17 ucz. (I miejsce - Hubert Łopieński, Zuzanna Brzozowska, Patryk Siemiatycki, Barbara Kuryś, II miejsce - Kacper Sak, IV miejsce - 1, V miejsce - 2, VI miejsce - 2) - U. Grochowska

Gminny konkurs językowo - plastyczny "Otwórzmy się na języki"

kategoria: Gimnazjum

  • Wyróżnienie: Katarzyna Kuryś, Paulina Łupińska, Maciej Perkowski - kl. II
  • I miejsce: Julia Łupińska, Maciej Szaruta, Aleksandra Zalewska - kl. II
  • I miejsce: Dominik Gąsowski, Maksymilian Grzybowski, Aleksandra Skrobutan - kl. II
  • III miejsce: Kacper Duszyński, Weronika Dworakowska, Justyna Lewończuk -kl. I

Opiekunowie: Brygida Wasilewska, Marta Mnich

ROK SZKOLNY 2014/2015

Osiągnięcia uczniów w zawodach sportowych:
Szkoła podstawowa:

  • Parafiada Diecezjalna - 10 ucz.(I miejsce- bieg 400 m- Katarzyna Kuryś, II miejsce - rzuty do kosza - Katarzyna Kuryś,Paulina Łupińska, Julia Łapińska, Karolina Kruszewska, IV miejsce - piłka nożna- Kamil Piekarski, Dominik Gąsowski, Maksymilian Grzybowski, Łukasz Zdrodowski, Krystian Lewończuk )- U.Grochowska, ks. Z. Grodzki
  • V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska 5 ucz. - II miejsce - Kamil Piekarski, Dominik Gąsowski, Maksymilian Grzybowski,Łukasz Zdrodowski -- U. Grochowska
  • VII Jesienny Bieg Uliczny “Od Karolka do Karola” - 16 ucz. (I miejsce - Barbara Kuryś, III miejsce - , IV miejsce - 1, V miejsce - 1, VI miejsce - 3)-U. Grochowska, T. Iwaniuk
  • Biegi przełajowe z okazji Święta Niepodległości - 6 ucz. (I miejsce - Barbara Kuryś, III miejsce - Konrad Borowski, Kamil Piekarski )- U. Grochowska
  • Gwiazdkowy Turniej Tenisa stołowego - 4 ucz. (I miejsce -Kamil Piekarski, III miejsce -Dominik Gąsowski ) - U. Grochowska
  • II miejsce w Olimpiadce Kubusia Puchatka 24.05.2015
  • Halowe Mistrzostwa lekkoatletyczne - 13 uczniów (I m - Barbara Kuryś (35 m), Katarzyna Kuryś, Konrad Łupiński, Kamil Piekarski (skok wzwyż) II m - Barbara Kuryś (p. lek.), III m- Kamil Piekarski (p.lek.), IV m - Kamil Piekarski( 35 m) , Katarzyna Kuryś ( 35 m) - U. Grochowska
  • Turniej tenisa stołowego - 5 uczniów (I m- Kamil Piekarski, II m - Dominik Gąsowski., IV m- Konrad Borowski) - U.Grochowska
  • “ Finał finałów” w tenisie stołowym - 4 uczniów (I m - Kamil Piekarski, Łukasz Zdrodowski, Konrad Borowski, Dominik Gąsowski - tytuł "Mistrza miasta i gminy Łapy”)- U. Grochowska
  • XV Bieg Uliczny im. W. Kikolskiego - 23 uczniów (I m- Barbara Kuryś, II m - Małgorzata Kmita,Kamil Piekarski , III m - Natalia Perkowska, IV m- Martyna Kamińska, Katarzyna Kuryś, V m - Zuzanna Brzozowska, Dawid Choiński.)
  • Łapskie Igrzyska lekkoatletyczne - 7 uczniów (II m- Katarzyna Kuryś, Kamil Piekarski (200 m), III m -Katarzyna Kuryś (60 m), Barbara Kuryś (200 m),sztafeta 4x60 - Kamil Piekarski, Maciej Perkowski, Konrad Borowski, Konrad Łupiński , IV m - Barbara Kuryś, Kamil Piekarski (60 m), Maciej Perkowski (200 m) - U. Grochowska
  • Półfinał wojewódzki Podlaskich Igrzysk w lekkiej atletyce - 4 uczniów (II miejsce - Kamil Piekarski - awans do finału wojewódzkiego, IX - 1 ucz., X m - 1ucz., XI m - 2 ucz.) - U. Grochowska

Gimnazjum:

  • Parafiada Diecezjalna - 7 ucz.- U.Grochowska, ks. Z. Grodzki
  • V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - II miejsce - Damian Szyluk, Jakub Backiel, Paweł Jabłoński, Bartek Zdrodowski - U. Grochowska
  • Gwiazdkowy Turniej Tenisa stołowego - 2 uczniów
  • Halowe Mistrzostwa lekkoatletyczne - 8 uczniów (I m- Damian Szyluk., II m - Aleksandra Tworkowska( 35 m), Kamil Rząsa ( skok wzwyż )., III m- Aleksandra Tworkowska -(skok wzyż), Weronika Sędziak (35 m)

Osiągnięcia w konkursach edukacyjnych:
Szkoła Podstawowa:

  • IV miejsce w VIII Przeglądzie Przedstawień Jasełkowych w Płonce Kościelnej
  • VIII Przegląd Przedstawień Jasełkowych w Płonce Kościelnej w kategorii “Najlepsza Wokalistka” Patrycja Uszyńska
  • III Wojewódzki Konkurs Recytatorski “Wiew sitowia” organizowany przez Dom Kultury w Łapach - w kategorii 4-6, wyróżnienie -Weronika Dworakowska
  • III Wojewódzki Konkurs Recytatorski w DK w Łapach
  • Maria Wielgat kl.V – III m., Konrad Łupiński kl.V – II m., Aleksandra Zalewska kl.VI – II m.- w gminnym etapie konkursu ekologicznego “Z ekologią za pan brat” zorganizowanego przez uczestników programu "Ekologiczne Mrówki z Łap" w ramach projektu “Eko-dzieci segregują śmieci” , XI - XII 2014 r., B. Wróblewska

  • Wojewódzki Konkurs z Języka Pol.-etap rejonowy-2 uczniów, A. Zdrodowska
  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Boże Narodzenie na świecie, na różnych kontynentach” Aleksandra Zalewska ucz. kl. VI - s. E.Tymińska
  • II miejsce w konkursie plastycznym “Eko-dzieci segregują śmieci”- Natalia Perkowska, klasa II
  • I miejsce w konkursie plastycznym “Eko-dzieci segregują śmieci” - Julia Kłoskowska - oddział przedsszkolny, Hanna Wielgat, kl. III SP
  • III m-ce Błażej Backiel i wyróżnienie Basia Wielgat w konkursie plastycznym “Okaż kulturę chroń naturę”
  • 2 wyróżnienia Natalia Perkowska kl. II i Paweł Korolczuk zerówka w Podlaskim konkursie plastycznym “Pisanki, kraszanki, wyrywanki”
  • II miejsce w Diecezjalnym Konkursie “Dzieci Fatimy - Powiernicy Królowej Różańca” - drużyna trzyosobowa z kl. V: Maria Wielgat, Lidia Brzozowska, Kacper Duszyński- s. Eliza Tymińska
  • "Nie od wczoraj nie od dzisiaj każde dziecko kocha misia" konkurs plastyczny - I miejsce Maja Myśliwiec oddział przedszkolny i Oliwia Kamińska - zerówka.
  • "Szkoła marzeń" konkurs plastyczny - wyróżnieni Mateusz Michno i Wiktoria Sikora - oddział przedszkolny.
  • "Okaż kulturę i chroń naturę" konkurs plastyczny - III miejsce Błażej Backiel.
  • „Żywioły niszczą, gaz truje a strażak życie ratuje" konkurs plastyczny - Oliwia Kamińska - wyróżnienie.

Gimnazjum:

  • Agnieszka Fiesiak kl. III gimn. – III m., Natalia Kamińska kl.III gimn. – III m.- w gminnym etapie konkursu ekologicznego “Z ekologią za pan brat” zorganizowanego przez uczestników programu "Ekologiczne Mrówki z Łap" w ramach projektu “Eko-dzieci segregują śmieci”, XI - XII 2014 r., A.Łapińska

  • Wojewódzki Konkurs Geograficzny - etap rejonowy - Przemysław Pyszlak, B. Wróblewska
  • wojewódzki Konkurs Biologiczny - etap rejonowy - Przemysław Pyszlak, A.Łapińska
  • Wojewódzki Konkurs Fizyczny - etap rejonowy - Katarzyna Zalewska, D. Gołaszewski
  • Wojewódzki Konkurs z matematyki - etap rejonowy - Katarzyna Zalewska, M.Zaręba
  • “Bioróżnorodność i formy ochrony przyrody” etap wojewódzki: laureat - Przemysław Pyszlak, finalista - Natalia Kamińska, A.Łapińska
  • "Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów” - udział - Katarzyna Zalewska, M.Zaręba
  • Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej - etap rejonowy - 2 uczennice, H. Dziemianowicz
  • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej (Zespół Szkół Rolniczych w Krzyżewie) 3 uczennice, Natalia Kamińska IV miejsce.
  • laureat – Przemysław Pyszlak - Wojewódzki Konkurs Geograficzny 2015
  • IV miejsce grupowe w zajęciach integracyjnych podczas XII Dni Gimnazjalistów pod hasłem: Młodzi dla Młodych zorganizowanych przez Zespół Szkół w Nowych Piekutach, kl. III gimn.(10 ucz.), A. Zdrodowska, B. Wróblewska
  • I Gminny Konurs Wiedzy z Języka Niemieckiego "Galileo" - I miejsce, Marlena Sawicka, kl. III gimnazjum

ROK SZKOLNY 2013/2014

Osiągnięcia uczniów

  • 10.12.2013r. Gminny konkurs plastyczny "Bajkowa kraina Juliana Tuwima" W grupie wiekowej dzieci 5-6 letnich - III miejsce . W grupie dzieci z klas I-III - I miejsce i dwa wyróżnienia.
  • Wojewódzkie konkurs przedmiotowe:
  • Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – szkoła podstawowa – 1 laureatka ucz. kl. VI Gabriela Jabłońska
  • Wojewódzki Konkurs Biologiczny - gimnazjum -1 laureat ucz. kl. II Przemysław Pyszlak
  • Wojewódzki Konkurs Geograficzny - gimnazjum -1 laureat ucz. kl II Przemysław Pyszlak
  • 2.04.2014r. Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej - I miejsce ucz. kl. III Piotr Czajkowski
  • 24.04.2014r. Gminny konkurs " Z przyrodą za pan brat" - wyróżnienie - Maria Wielgat,
  • 5.05.2014r. Gminny konkurs recytatorski „Baje, bajki, bajeczki” – 2 wyróżnienia
  • 17.10.2013r. VI Jesienne Biegi Uliczne „ Od Karolka do Karola”. (I miejsce - Barbara Kuryś - (400m), II miejsce - Kamil Piekarski, III miejsce - Katarzyna Kuryś (600 m)
  • 12.11.2013r. Niepodległościowe Biegi Przełajowe. - I miejsce- Barbara Kuryś , II miejsce- Kamil Piekarski, III miejsce- Katarzyna Kuryś
  • 22.02.2014r. Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Miasta i Gminy Łapy 2014.- złote medale - Piotr Biały, Karolina Jabłońska,(rzut piłką lekarską),Weronika Sędziak (35 m) ,Kamil Rząsa (skok wzwyż), srebrne- Aleksandra Tworkowska, Paweł Dworakowski, Mateusz Jankowski (35 m), brązowe medale- Wiktoria Błońska (35 m), Weronika Matusiecka, Mateusz Jankowski ( rzut piłką lekarską), bieg drużynowy chłopców. Ustanowienie rekordu gminy - Piotr Biały
  • 22.03.2014r. Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Gminy Łapy I miejsce - Kamil Piekarski (skok wzwyż),Barbara Kuryś ( 35 m), II miejsce - Katarzyna Kuryś (skok wzwyż), Kamil Piekarski ( rzut piłką lekarską), III miejsce - Kamil Piekarski, Katarzyna Kuryś ( 35 m), Damian Szyluk( skok wzwyż)
  • 4.04.2014r. Finał Ligi Tenisa Stołowego- II miejsce w gminie - Klaudia Kamińska,Damian Szyluk, Jakub Backiel, Paweł Jabłoński
  • 26.04.2014r. XIV Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego. (I miejsce- Barbara Kuryś, Katarzyna Kuryś, II miejsce- Gabriela Górska, III miejsce - Natalia Perkowska
  • 21.05.2014r. Łapskie Igrzyska szkół podstawowych w lekkiej atletyce( II miejsce- Katarzyna Kuryś , Damian Szyluk (200 m) i III miejsce - Katarzyna Kuryś (60 m)
  • 22.05.2014r. Łapskie Igrzyska szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce. Ustanowienie 2 rekordów zawodów - Piotr Biały ( pchnięcie kulą), sztafeta 4x100 ( Ewa Jankowska, Aleksandra Roszkowska, Aleksandra Tworkowska, Weronika Sędziak) oraz 1 – Aleksadra Roszkowska (rzut oszczepem), II miejsce - Weronika Sędziak(100 m), sztafeta 4x100 m - (Paweł Dworakowski, Krzysztof Mojsa, Mateusz Jankowski,Michał Perkowski), III miejsce- Ewa Jankowska (100 m),Karolina Jablońska (pchnięcie kulą), Krzysztof Mojsa (300 m)

Rok 2013

Konkurs recytatorski

XIII Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego

konkurs z zakresu ochrony ludności rozstrzygniety

Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Miasta i Gminy

Halowe Mistrzostwa Miasta i Gminy w lekkiej atletyce

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Rok 2012

Szkolny konkurs ortograficzny

WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI

Niepodległościowe Biegi Przełajowe

Bieg uliczny "Od Karolka do Karola"

Parafiada Diecezjalna

Konkurs plastyczny „N.A.R.E.W. – iańska pocztówka”

Konkurs WARTO BYĆ DOBRYM

Finał konkursu na zbiórke surowców wtórnych

Nagrody i wyróżnienia w konkursie plastycznym

"Have fun with English"- wyniki konkursu

"Spotkanie z wierszem” w przedszkolu

konkurs "Wiem co jem"

Baje, bajki, bajeczki...

Szkolny konkurs z języka niemieckiego rozstrzygnięty!

HALOWE MISRZOSTWA MIASTA I GMINY W LEKKIEJ ATLETYCE GIMNAZJÓW

Halowe Mistrzostwa Miasta i Gminy w lekkiej atletyce szkół podstawowych

Świetlicowy konkurs recytatorski

Czysty powiat

KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Rok 2011

Parafiada 2011

Bieg uliczny "Od Karolka do Karola"

Sukces uczniów szkoły podstawowej na konkursie z okazji 15 lecia NPN

Bieg Niepodległości

Laureatka etapu wojewódzkiego konkursu plastycznego

Sukces Ewy i Piotra

Bieg Kikolskiego

Wielki sukces Weroniki Sędziak z kl. IV

HaloweMistrzostwa Lekkoatletycze MiG Łapy (ucz. gim.)

Halowe Mistrzostwa Lekkoatletyczne MiG Łapy

Rok szkolny 2011/2012

Katarzyna Zalewska kl.VI - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego,

nauczyciel przygotowujący: Agata Grodzka.

Mateusz Kondratowicz kl.III gimn. - finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,

nauczyciel przygotowujący: Anna Łapińska.

Mateusz Pieróg kl.V, Natalia Kamińska, Klaudia Duszyńska kl.VI - III miejsce w konkursie

(test wiedzy, plakat) z okazji 15 lecia Narwiańskiego Parku Narodowego,

nauczyciele przygotowujący: Anna Łapińska, Barbara Wróblewska.

 

sitemap