Jak chronić dziecko w sieci WWW? Zebranie 5.04.2017r.
czwartek, 30 marca 2017 06:21

5 kwietnia 2017r. o godz. 18.00 zapraszamy na specjalne zebranie rodziców, przedstawiciela policji i nauczycieli. Jego celem będzie przekazanie Państwu informacji o zagrożeniach w sieci Internet i sposobach jak im zapobiegać by chronić dzieci.

Ze względu na aktualność tematu proszę o potraktowanie spotkania priorytetowo.

Mariola Grodzka dyrektor szkoły

 
Pierwszy Dzień Wiosny w Zespole Szkół w Łapach
środa, 29 marca 2017 20:28

21 marca 2017 r. w naszej szkole przywitano Pierwszy Dzień Wiosny.Chętni oraz odważni uczniowie ze szkoły podstawowej i z gimnazjum przygotowali pokaz swoich talentów, pasji i zdolności oraz przeprowadzony został konkurs Piosenki Wiosennej.

Impreza rozpoczęła się krótkim występem artystycznym przygotowanym przez klasę V szkoły podstawowej. Następnie przeprowadzony został konkurs piosenki. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami, a jury po długiej naradzie przyznało nagrody. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie klasy VI, drugie miejsce zajęła Natalia Jakimiuk z klasy III B, a miejsce trzecie zostało przyznane Janowi Wierzbickiemu z klasy I. Uczestnikom konkursu jeszcze raz serdecznie gratulujemy.Śpiewane piosenki wprowadziły wszystkich w radosny, wiosenny nastrój. Kolejnym punktem uroczystości był Pokaz Talentów naszych uczniów. Z dużym zainteresowaniem obserwowaliśmy pokazy taneczne, recytatorskie oraz muzyczne. Wszystkie występy wzbudziły wiele emocji i były dużym przeżyciem dla jej uczestników.

Ten radosny dzień pozwolił nie tylko ciekawie spędzić czas w szkole, ale także dał możliwość uczniom wykazać się swoimi umiejętnościami i podzielić z innymi swoimi pasjami.

Mnich Marta

Wróblewska Barbara

GALERIA

 
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego
środa, 29 marca 2017 19:35

Dzieci z oddziałów przedszkolnych wzięły udział w konkursie plastycznym pt. "Moja wymarzona książka" zorganizowanym przez Przedszkole Nr 1 w Łapach. W środę 29 marca nastąpiło rozstrzygnięcie i przyznanie nagród. III miejsce zajął Szymon Janczewski z oddziału 3-4 latków, a Wiktoria Dworakowska zdobyła wyróżnienie. Wiktoria Sikora i Alicja Wyszkowska z oddziału "zerowego" otrzymały dyplomy za udział w konkursie. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

M. Rosłan, U. Śliwowska

foto

 
Przedszkolaki na spektaklu teatralnym
środa, 29 marca 2017 19:25

W poniedziałek 27 marca dzieci z oddziałów przedszkolnych pojechały do Białegostoku, aby obejrzeć spektakl teatralny pt. "Pinokio". Przedstawienie opowiadające wzruszającą historię Pinokia, dostarczyło młodym widzom wielu wzruszeń, uwrażliwiając ich na takie wartości jak: uczciwość, odpowiedzialność, szacunek do innych ludzi. Dzieciom szczególnie podobało się spotkanie z Kotem i Lisem oraz wyprawa w głąb brzucha wieloryba. Niesamowitym przygodom Pinokia towarzyszyły piosenki z muzyką. Widowisko uatrakcyjniały wspaniałe kostiumy i magiczna, wciąż zmieniająca się scenografia.

M. Rosłan, U. Śliwowska

foto

 
Ekowkręcony
poniedziałek, 27 marca 2017 18:12

To już ostatnie nasze zajęcia w ramach programu "Zdrowe nietrudne". Dzisiaj rozmawialiśmy o prądzie elektrycznym. Poznaliśmy zasady bezpiecznego i oszczędnego korzystania z urzadzeń elektrycznych. Próbowaliśmy rozszyfrować informacje zawarte na opakowaniach żarowek LED-owych, które jak się okazało są nie tylko energooszczędne, ale i przyjazne dla naszego wzroku.

Niektóre produkty podobnie jak oświetlenie mają znaczący wpływ na nasz wzrok. Dzisiaj wykonaliśmy zieloną pastę, której podstawą był brokuł . Okazało się , że wszystkim smakowała. Do popicia przygotowaliśmy wodę z miodem, sokiem z cytryny i miętą. Była przepyszna.

Firma Kupiec oferuje wiele ciekawych przepisów, zajrzyjcie www.zdrowenietrudne.pl

Elżbieta Bura

FOTO

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 160

sitemap